Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Şahin Tepesi Fragman

<< 1 23 4 5 >>Şahin Tepesi 6. Bölüm 2. Fragmanı Final

Yorum Yaz (3 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Hilal Saral
Senaryo: Melek Gençoğlu
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Cuma - 20:00
Şahin Tepesi Oyuncuları: Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu'nun yanı sıra genç yetenekler Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç
Aybüke Pusat (Verda Özden) Aybüke Pusat (Verda Özden)
Boran Kuzum (Efe Akdora) Boran Kuzum (Efe Akdora)
Leyla Tanlar (Deniz Akdora) Leyla Tanlar (Deniz Akdora)
Murat Aygen (Demir Akdora) Murat Aygen (Demir Akdora)
Ebru Özkan (Melek Özden) Ebru Özkan (Melek Özden)
Zerrin Tekindor (Tuna Akdora) Zerrin Tekindor (Tuna Akdora)
Mustafa Mert Koç (Cem Özden) Mustafa Mert Koç (Cem Özden)
Kaan Taşaner (Erkan Sarpkaya) Kaan Taşaner (Erkan Sarpkaya)
Esra Dermancıoğlu (Ceylan Topçu) Esra Dermancıoğlu (Ceylan Topçu)
Şahin Tepesi Konusu:

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Şahin Tepesi'nin yönetmenliğini Hilal Saral , senaryosunu ise Melek Gençoğlu ve ekibi üstleniyor. Tuna tarafından üzerine atılan bir kabahat sebebiyle babası tarafından evden atılan ve zengin olan babasının mirasından da mahrum bırakılan Melekîn yıllar sonra babasının ölümüyle vasiyetin açıklandığı ve babasının kendisini affettiği Şahin Tepesi'nde Ayrıca iki kadının arasında kalan gençlerin bir birlerine olan aşklarını ayakta tutabilmelerinin hikayesi ekranlara taşınacak...

Yorum Yap

Şahin Tepesi dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. Esra: Sakın dizi bitmesin
  2. Ayla: Fenomeni oldum harika bir dizi
  3. gul: guzel bır dızıye benzıyor

Şahin Tepesi Dizisi Özet

Şahin Tepesi 6. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Amcası Mithat'ın öldürüldüğü gece yaşananları tanığı olan Balıkçı Arif, bir kazaya kurban gider. Ancak ölmeden önce söyledikleri Demir'in kafasında soru işaretleri oluşmasına neden olur. Bir anda ortadan kaybolan kardeşini arayan Mehmet köşkte Verda için tehlike yaratmasıyla, Efe, Verda'yı içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmasıyla ikili arasında ilk aşkın kıvılcımları çakmaya başlar.

Şahin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Mete'nin büyük sırlarını bildiği öğrenen Tuna büyük bir panik yaşar. Mete'nin konaktan hiç beklenmedik bi şekilde uzaklaşmak zorunda kalması Tuna'nın bu olayı nasıl çözeceğine dair biraz zaman kazanmasını sağlar. Diğer tarafta ise Efe ile Verda bir birlerine karşı büyük bir aşk beslemeye başlarlar ancak iki tarafta henüz farkında değildir. Oğlu Efe ile Verda arasındaki bu aşkı engellemek için çalışmalara başlar.

Şahin Tepesi 4. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Melek zor günler geçirdiği öğrenen Demir eskiaşkına yardımcı olmak için ona yardım etmek ister ancak bu yardımı Melek geri çevirir. Fakat Demir, Nilüfer ile konuşarak ona verdiği parayı kendisi veriyormuş gibi yardım elini uzatır. Her şeyi anlayan Tuna ise Melek'e yapılan bu yardımın farkına varmıştır ve Melek'ten bunun hesabını sorar.

Şahin Tepesi 3. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Babasının kendisini affedip mirasından pay vermesiyle baba evine geri dönen Melek ile Tuna arasında  büyük bir güç savaşı başlar. Tuna, kocasının eski aşkının yakınlarında olmasından hemde babasının ölümünün arkasındaki sırrın ortaya çıkmasından son derece rahatsızdır. Melek'in borç batağından olmasını öğrenmesiyle eline fırsat geçiren Tuna bu durumu nasıl değerlendirecektir.

Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Yıllar önce işlemediği bir suç sebebiyle evinden kovulan Melek iki çocuğu ile birlikte hayat mücadelesi vermektedir. Babasının ölümü ile vasiyetin açıklanmasıyla babasının kendisini affettiği ve mirasından hakkı olanı almasını istediği vasiyetini başlarda kabul etmese de içinde bulunduğu durum babasının vasiyetini kabul etmesine neden olur. Yıllardır hiç adım atmadığı baba evine geri dönmesine şaşıran Tuna hem mirası kaybetmekten hemde Melek'in babasının ölümünün arkasındaki sırrın ortaya çıkmasından çok korkmaktadır.